محصولات

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

شرکت پنجره ساز صنعت با توجه به نیاز مصرف کنندگان کلیه قطعات اصلی و جانبی که مربوط به پنجره می باشد را در تولیدات خود جای داده.

• درب و پنجره P.V.C که بصورت بازوی 2 حالت Tilt & Turn و کشویی (Tilt slide) ، سیستم تاشو (Folding slide) و ثابت (Fix) دربهای ورودی با یراق ایمنی –درب سرویس – درب سونا و استخر

یراق آلات : استفاده از یراق آلات ساخت آلمان برای کلیه سیستمهای تولیدی شرکت با کیفیت بالا و قیمت مناسب .

• توانایی ساخت پنجره با زاویه های مختلف و پنجره خم در چهارچوب استانداردهای تعیین شده.

• ساخت و نصب توری حشرات در اندازهای مختلف با قابلیت رول شدن در قسمت بالای پنجره در فصلهایی که مورد استفاده قرار نمی گیرد و استفاده آسان و همگونی مناسب با پنجره P.V.C .

پارتیشن : تقسیم بندی محیطهای اداری بصورت پارتیشن با قابلیت ایستایی محکم و مناسب ، بسیار شکیل و زیبا با شیشه و پنل و قیمت مناسب و نصب سریع و آسان.

اطاق مقاوم در برابر صوت : ساخت و نصب اطاقهای ضد صوت جهت جداسازی محیطهای پرصدا .مانند اطاقهای طراحی مهندسی در کارخانجات و محیطهای پر سر و صدا و استدیوهای صدا وکیوسکهای نگهبانی داخل خیابان و...

شیشه های دو جداره : سفارش وساخت شیشه های دو جداره به کارخانجات شیشه به صورت خودکار وبدون دخالت دست از برش تا شستشو و مراحل دوجداره کردن.

• استفاده از نرم افزارهای رایانهای جهت کلیه محاسبات از اندازه گیری تولید و نصب و قیمت پنجره ها برای به حداقل رساندن خطاهای ممکن در تولید.

 

تماس با ما

 
آدرس: تهران - ابتدای جاده آبعلی - خیابان اتحاد - خیابان دوازدهم غربی - پلاک 8
تلفن: 77967896 - 77349970 
فکس: 77339138
{highslide type="slideshow-caption" height="80" width="80" event="click" class="" captionText="" positions="top, left" display="show" src="/01.jpg,02.jpg,03.jpg,04.jpg,07.jpg,08.jpg"} {/highslide}

فهرست اصلی

آمار سايت

امروز  سه شنبه, 25 مهر 1396
■ حاضرين در سايت:  1
■ بازديد امروز:  1
■ بازديد اين هفته:  1
■ بازديد اين ماه:  1
■ بازديد سال كنوني:  1
■ كل بازديد:  1

حاضرین در سایت

ما 7 مهمان آنلاین داریم